Емаль корабельна для захисту алюмінієво-магнієвих сплавів ХС-416
178 ₴/кг
Мінімальне замовлення — 20 кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2000 грн
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: b0067
- +380 (68) 907-20-99Інженер
Призначені для захисту металоконструкцій морського і річкового транспорту, підводного і надводного бортів, ємностей для нафтопродуктів і баластних цистерн.
Склад продукту
|
Емаль ХС-416 є суспензією алюмінієвої пудри дисперсії сополимера А-15 в суміші органічних розчинників. |
Призначення |
Емаль ХС-416 призначена для захисту від корозії підводної частини суден з алюмінієво ― магнієвих сплавів, є двокомпонентною системою, що складається з лаку (ТУ 6-10-779-80) і алюмінієвої пудри (ГОСТ 5494-71). |
Умови нанесення |
Емаль наносять на поверхню методом безповітряного розпилення, наливу, пензлем або валиком при температурі від -10 до +35°С і відносній вологості до 95% (умови утворення точки роси на офарблює по-поверхні повинні бути відсутні ). Покриття на основі емалі експлуатує-ся при постійних робочих температурах в діапазоні від -30 до +60°С. В якості розчинника емалі ХС-416 використовують розчинник Р-4.
|
Заходи безпеки при нанесенні ЛФМ
|
При проведенні фарбувальних робіт слід керуватися вимогами ГОСТ 12.3.035-84 Група Т58 ОКП 0017. Концентрація робочих парів і суспензій у повітрі робочої зони не повинна перевищувати значень за ГОСТ 12.1.004-91. Зміст робочих парів у повітрі робочої зони і параметри мікроклімату не повинні перевищувати норм, встановлених ГОСТ 12.1.005-88. Даний лакофарбовий матеріал в рідкому стані належить до матеріалів 3 класу небезпеки. Захист органів дихання. Під час проведення фарбувальних робіт у закритих приміщеннях потрібно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію встановленої продуктивності, але не менш ніж 3 обсяги на годину. Електрообладнання, що входить до цього приміщення, має відповідати чинним нормам за іскро-, вибухобезпеки або бути вимкненим. Виключити джерела відкритого вогню. Для захисту органів дихання застосовуються респіратори встановленого зразка з вугільними фільтрувальними елементами. Для захисту шкірного покриву застосовувати спецодягу, що перешкоджає проникненню аерозолів, розчинників до поверхні шкіри. У разі потрапляння лакофарбових матеріалів на шкіру — змити теплою водою з милом. Для захисту органів зору застосовувати спеціальні окуляри з ущільненням, для запобігання потраплянню лакофарбових матеріалів у очі. Під час роботи з продуктом дотримуватися вимог пожежної безпеки. Утилізація тари та залишків лакофарбових матеріалів проводиться відповідно до вимог екологічних норм і стандартів. Термін зберігання в незакритому заводському пакованні 6 місяців від дня виготовлення. |
Фарба випускається в широкій колірній гамі. Також, за погодженням із замовником, можливий випуск емалі по колеровке фарби по каталогу RAL. При замовленні колеровки фарби по каталогу RAL або виборі кольору, який відрізняється від базового, проводитися доплата за колір:
- білий чи сірий 2 грн./кг;
- блакитний чи бежевий 2,5 грн./кг;
- синій чи зелений 5,00 грн./кг;
- червоний чи жовтий 6 грн./кг;
- сріблястий 25 % від вартості;
- за RAL 10% від вартості.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Моноліт |
Країна виробник | Україна |
Кількість компонентів | Однокомпонентна |
Колір | Бежевий |
Користувальницькі характеристики | |
Стійкість плівки при 20°С до дії: 3% розчину NaCL, год, не менше | 48 |
Ступінь перетиру за методом "клину", мкм, не більше | 30 |
Адгезія плівки, бали, не більше | 2 |
Довжина згасання полум'я для сухої плівки емалі, мм, не більше | 80 |
В'язкість емалі по ВЗ-234 при 20°С, сек., не менш | 50-80 |
Зовнішній вигляд плівки | Однорідна, гладка напівматова, без сорності. |
Вміст нелетких речовин, %, не менше | 23-33 |
Вигин покриття, мм, не більше | 1 |
Тривалість висихання до ступеня 3 при 20°С, хв, не більше | 30 |
дистильованої води, год, не менше | 48 |
- Ціна: 178 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 20 кг
- Спосіб упаковки: Відро 20 кг, 50 кг