Фарба Емаль захистна, декоративна (для оцинкованих поверхонь) АК-125 ОЦМ
147 ₴/кг
Мінімальне замовлення — 20 кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2000 грн
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: m0039
Відправка з 15 грудня 2024
+380 (96) 567-67-10
Ведучий менеджер - +380 (68) 907-20-99Інженер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обмежено атмосферостійкі покриття для захисту кольорових металів - це фінішний шар лакофарбового покриття в системі антикорозійного захисту повинен мати наступні властивості:
- світлостійкість (стійкість до зміни кольору в перебігу часу);
- стійкість до перепадів температур від -40 до +120 С;
- високої адгезії (здатність утримуватися на поверхні, що фарбується);
- стійкість до слабким розчином лугів і кислот, змінному зволоженню і заморожуванню.
Склад продукту Суспензія пігментів і наповнювачів в розчині акрилових смол з додаванням розчинника, пластифікатора і антикорозійного пігменту. Призначення Система акрилових покриттів призначена для захисно-декоративного фарбування оцинкованих металевих поверхонь, експлуатованих в атмосферних умовах помірного клімату, і всередині приміщень. Можливо, також використовувати матеріали для фарбування поверхонь з ПВХ профілів Зовнішній вигляд Напівглянцева поверхня Умовна в'язкість по віскозиметру ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм, с не менше 40 Масова частка нелітких річковин,% 46-49 Ступінь перетирання, мкм 59 Адгезія, бал 1 Еластичність при вигині, мм 3 Стійкість покриття до статичного впливу при температурі + 18 ... + 22 ° С Витримує Колір Фарба випускається в широкій колірній гамі. Також, за погодженням із замовником, можливий випуск емалі по колеровке фарби по каталогу RAL. При замовленні колеровки фарби по каталогу RAL або виборі кольору, який відрізняється від базового, проводитися доплата за колір: білий чи сірий 2 грн./кг; блакитний чи бежевий 2,5 грн./кг; синій чи зелений 5,00 грн./кг; червоний чи жовтий 6 грн./кг; сріблястий 25 % від вартості; за RAL 10% від вартості. Підготовка поверхні перед застосуванням Оцинковану поверхню рекомендується фарбувати по можливості відразу після цинкування, щоб уникнути взаємодії цинку з містяться в забрудненому повітрі сполуками. Правильна підготовка поверхні відіграє визначальну роль в процесі отримання захисного покриття.
Добре зарекомендував себе піскоструминний метод очищення поверхні, який крім видалення іржі забезпечує вирівнювання поверхні, що позитивно впливає на адгезію першого шару покриття. Перед піскоструминної очищенням з оброблюваної поверхні необхідно видалити жирові і масляні забруднення за допомогою лужної емульсії, після чого поверхня повинна бути ретельно промита прісною водою.
На особливу увагу заслуговує процес сушіння поверхні, оскільки залишилася в порах волога може стати причиною утворення іржі і пошкодження покриття.
Піскоструминне очищення повинна проводитися на достатній відстані і при низькому тиску, щоб уникнути пошкоджень поверхні. Неправильно проведена очистка може привести до відділення і часткового пошкодження шару цинку, що несприятливо позначиться на антикорозійних властивостях покриття. Рекомендовані матеріали для піскоструминного очищення: кварцовий або натуральний пісок, оксид або силікат алюмінію.
До гарячеоцинкованої сталі, призначеної під фарбування, пред'являються особливі вимоги:
• поверхня повинна бути без візерунка (малюнка) кристалізації або цей
візерунок повинен бути плавним, тобто пройти процес дресировані;
• під хімічний метод підготовки поверхні придатна тільки непассівірованная оцинкована сталь.
Якщо цинк обробляється один, то кращою підготовкою є хроматирование, якщо в поєднанні зі сталлю, то використовується фосфатирование. Для максимального захисту від корозії використовується технологія кристалічного фосфатування, процес хімічної підготовки виконується не менше, ніж в 6 стадій. Для менш жорстких умов експлуатації доцільніше застосовувати процеси аморфного фосфатирования. Склади і технологія аналогічні фосфатуванню чорної сталі: хороший ефект по знежирення дають миючі композиції КМ-17 і КМ-25; для кристалічного фосфатування підходять КФ-14 (занурення) і КФ-12 (розпорошення); для аморфного фосфатирования - КФА-1 і КФА-2; для одночасного знежирення і аморфного фосфатирования - КФА-8.
Для виключення дефектів покриття на поверхні оцинкованої сталі, як втрата адгезії і спучування, рекомендується застосовувати такий ефективний і доступний спосіб механічної підготовки як обдирання щітками або колами, що видаляють оксиди цинку і збільшують шорсткість поверхні.Умови нанесення Покриття відрізняється стійкістю до атмосферних впливів при нанесенні. Наносити матеріали можна в інтервалі температур від -15 до + 35 ° С. Устаткування: Фарбопульт. Товщина шару покриття грунтовки повинна бути не менше ЗО мкм, після чого наноситься емаль, товщина якої повинна складати 40 мкм в один шар, або 70 мкм в два.
При нанесенні емалі в 2 шари, покриття може служити як самостійне. Розчинник: Ксилол. Додається 5-10% від маси емалі для доведення її до необхідний робочої в'язкості.
Сушіння: Черговий шар наносять після висихання попереднього. Час сушіння 3 години при температурі +18 .. + 22 ° С. Повне висихання при середній температурі
+18 .. + 22 ° С становить 4 ч.прі низьких температурах час сушіння продовжується, емаль характеризується незначною чутливістю до дощу, який може пройти під час фарбування. Опади, які пройшли через 30 хв, після фарбування, що не вимивають емаль з поверхні.
Вітрата: 180-200 г/м2Заходи безпеки при нанесенні ЛФМ При проведенні фарбувальних робіт слід керуватися вимогами
ГОСТ 12.3.035-84 Група Т58 ОКП 0017.
Концентрація робочих парів і суспензій в повітрі робочої зони не повинна перевищувати значень по ГОСТ 12.1.004-91.
Зміст робочих парів в повітрі робочої зони і параметри мікроклімату не повинні перевищувати норм, встановлених ГОСТ 12.1.005-88.
Даний лакофарбовий матеріал в рідкому стані належить до матеріалів 3 класу небезпеки.
Захист органів дихання.
При проведенні фарбувальних робіт в закритих приміщеннях потрібно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію встановленої продуктивності, але не менше 3 обсягів на годину. Електрообладнання, що знаходиться в даному приміщенні повинна відповідати діючим нормам по іскро-, вибухобезпеки або бути відключеним. Виключити джерела відкритого вогню.
Для захисту органів дихання застосовуються респіратори встановленого зразка з вугільними елементами, що фільтрують.
Для захисту шкірного покриву застосовувати спецодяг, що перешкоджає проникненню аерозолів, розчинників до поверхні шкіри. При попаданні лакофарбових матеріалів на шкіру - змити теплою водою з милом.
Для захисту органів зору застосовувати спеціальні окуляри з ущільненням, для запобігання попадання лакофарбових матеріалів в очі.
При роботі з продуктом дотримуватися вимог пожежної безпеки. Утилізація тари та залишків лакофарбових матеріалів проводиться відповідно до вимог екологічних норм і стандартів.Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення продукції.
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Моноліт |
Країна виробник | Україна |
Витрата | 0.2 кв.м |
Аерозольна емаль | Ні |
Ступінь блиску | Напівглянсова |
Тип матеріалу, що фарбується | Метал |
Спосіб нанесення | Механізований |
Умови експлуатації | Атмосферостійкі для зовнішніх робіт |
Колір | Різні кольори |
Термін зберігання | 12 міс |
Користувальницькі характеристики | |
Основа емалі | Акрилова |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 20 кг
- Спосіб упаковки: Відро 20 кг, 50 кг