Фарба Універсальна емаль ХС-1169
155 ₴/кг
Мінімальне замовлення — 20 кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2000 грн
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: m0033
Відправка з 22 вересня 2024
+380 (96) 567-67-10
Ведучий менеджер - +380 (68) 907-20-99Інженер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Атмосферостійкі покриття для захисту чорних металів - це фінішний шар лакофарбового покриття в системі антикорозійного захисту повинен мати наступні властивості:
- світлостійкість (стійкість до зміни кольору в перебігу часу);
- стійкість до перепадів температур від -40 до +120 С;
- високої адгезії (здатність утримуватися на поверхні, що фарбується);
- стійкість до слабким розчином лугів і кислот, змінному зволоженню і заморожуванню.
Склад продукту Емаль ХС-1169 являє собою суспензію пігментів і наповнювачів в розчині сополимера вінілхлориду модифікованого еластомерами. Призначення Емаль ХС-1169 призначена для зовнішніх і внутрішніх робіт по металу, дереву, цеглині і бетону з метою декоративної обробки й одночасного захисту поверхонь. Утворює хімічно стійке лакофарбове покриття, що охороняє пофарбовану поверхню від агресивних впливів зовнішнього середовища. Фізико-механічні характеристики Зовнішній вигляд плівки Однорідна, гладка напівматова В'язкість емалі по ВЗ-234 при 20 ° С, сек., не менше 25-50 Вміст нелетких речовин,%, не менше 27-33 Ступінь перетирання за методом "клина", мкм, не більше 30 Тривалість висихання до ступеня 3 при 20 ° С, хв, не більше 30 Вигин покриття, мм, не більше 1 Адгезія плівки, бали, не більше 2 Довжина загасання полум'я для сухої плівки емалі, мм, не більше 80 Міцність плівки при ударі, по приладу В-1, кгс / см, не менше 50 Стійкість плівки при 20 ° С до дії: 3% розчину NaCL, годин, не менше 48 дистильованої води, годину не менше 48 Колір Фарба випускається в широкій колірній гамі. Також, за погодженням із замовником, можливий випуск емалі по колеровке фарби по каталогу RAL. При замовленні колеровки фарби по каталогу RAL або виборі кольору, який відрізняється від базового, проводитися доплата за колір: білий чи сірий 2 грн./кг; блакитний чи бежевий 2,5 грн./кг; синій чи зелений 5,00 грн./кг; червоний чи жовтий 6 грн./кг; сріблястий 25 % від вартості; за RAL 10% від вартості. Підготовка поверхні перед застосуванням Попереднє грунтування поверхні металу грунтовками АК-069, АК-070, ВЛ-02, ВЛ-023, ЕП-0263С, ХС-010, ХС-059, ХС-068 і ін.
Поверхня металевих поверхонь повинна бути очищена від бруду, іржі, окалини, інших забруднень до ступеня очищення не нижче другої по ГОСТ 9.402-2004 (до блискучого металу, допускається більш темний колір на ділянках, де була корозія або окалина) і знежирена до ступеня знежирення НЕ нижче першої по ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальної папері).
Очищення від продуктів корозії проводять методом сухої абразивної струменевої обробки чавунної або сталевим дробом (по ГОСТ 11964-81) та абразивні матеріали (по ГОСТ 3647-80) з подальшим обдувом від пилу сухим повітрям. Як правило, якщо ступінь забруднення поверхні металу до підготовки не вище першої по табл. 1 ГОСТ 9.402-2004 (наявність тонких шарів мінеральних масел, мастильних, мастильно-охолоджуючих емульсій, змішаних з металевою стружкою і пилом, до 2 г / м2) при абразивної струменевого очищення поверхні знежирення не потрібно. Рекомендується знежирення окремих забруднених ділянок.
Знежирення проводять методом протирання ганчір'ям, змоченим уайт-спіритом (нефрасом), з подальшою протиранням сухою ганчіркою. Не допускається використання для знежирення легколетких розчинників.
Допускається очищення поверхні за допомогою механічного електроінструменту.
Підготовка поверхні зі слідами іржі і окалини
У важкодоступних місцях поверхонь зі складним рельєфом допускається заміна механічного очищення від продуктів корозії підготовкою поверхні з використанням складу СФ-1, грунтовок ВЛ-02, ВЛ-023.
Обов'язкова умова - ступінь корозії металу не вище ніж указано в табл. 2 ГОСТ 9.402-2004 (поверхня стали початку іржавіти, від неї починає відшаровуватися прокатна окалина, без питтингов). Поверхня в міру можливості зачищають, при цьому не міцно тримаються ділянки окалини і іржі повинні бути видалені. Поверхня обезжиривают до ступеня знежирення не нижче першої по ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальної папері).
Для маловідповідальних виробів допускається нанесення покриття безпосередньо по міцно-тримається іржі завтовшки до 100 мкм. Рихлу іржу і забруднення зчищають, поверхня знежирюють до ступеня знежирення не нижче першої по ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальної папері).Умови нанесення НАНЕСЕННЯ: Емаль ХС-1169 наноситься пензлем, валиком, методом пневматичного або безповітряного розпилення без нагрівання. Емаль може наноситися при температурі від -10 ° С до + 40 ° С. Перед застосуванням - ретельно перемішати. Потім емаль розлучається до потрібної консистенції розчинником Р-4. При нанесенні пензлем або валиком додається 10-30% розчинника. При нанесенні емалі методом безповітряного розпилення в неї додають 90-100% розчинника.
Розчинники: Оптимальним є використання універсального розчинника Р-4 (ГОСТ 7827-74). При відсутності розчинника Р-4 для розведення емалі можуть застосовуватися такі типи розчинників: Р-4А, кетони (ацетон, метилетилкетон, циклогексанон), ацетати (бутилацетат, етилацетат, амілацетат). Ці ж розчинники можуть бути використані і для очищення інструменту після роботи.
Не можна використовувати в якості розчинників уайт-спірит, скипидар, бензин, гас, Р-646 і Р-647.
ВІТРАТІ: Зразкова вітрита під час нанесення в одну кулю — 100-120 г/м2.
Остаточна полімеризація покриття закінчується через 14-40 діб після нанесення (в залежності від температури). Протягом цього часу покриття набирає міцність і набуває все свої властивості. У цей період не рекомендується піддавати пофарбовану поверхню сильним механічним навантаженням, особливо в найперші дні.Заходи безпеки при нанесенні ЛФМ При проведенні фарбувальних робіт слід керуватися вимогами ГОСТ 12.3.035-84 Група Т58 ОКП 0017.
Концентрація робочих парів і суспензій в повітрі робочої зони не повинна перевищувати значень по ГОСТ 12.1.004-91.
Зміст робочих парів в повітрі робочої зони і параметри мікроклімату не повинні перевищувати норм, встановлених ГОСТ 12.1.005-88.
Даний лакофарбовий матеріал в рідкому стані належить до матеріалів 3 класу небезпеки.
Захист органів дихання.
При проведенні фарбувальних робіт в закритих приміщеннях потрібно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію встановленої продуктивності, але не менше 3 обсягів на годину. Електрообладнання, що знаходиться в даному приміщенні повинна відповідати діючим нормам по іскро-, вибухобезпеки або бути відключеним. Виключити джерела відкритого вогню.
Для захисту органів дихання застосовуються респіратори встановленого зразка з вугільними елементами, що фільтрують.
Для захисту шкірного покриву застосовувати спецодяг, що перешкоджає проникненню аерозолів, розчинників до поверхні шкіри. При попаданні лакофарбових матеріалів на шкіру - змити теплою водою з милом.
Для захисту органів зору застосовувати спеціальні окуляри з ущільненням, для запобігання попадання лакофарбових матеріалів в очі.
При роботі з продуктом дотримуватися вимог пожежної безпеки.
Утилізація тари та залишків лакофарбових матеріалів проводиться відповідно до вимог екологічних норм і стандартів.Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення продукції.
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Моноліт |
Країна виробник | Україна |
Аерозольна емаль | Ні |
Ступінь блиску | Напівматова |
Тип матеріалу, що фарбується | Цегла |
Спосіб нанесення | Механізований, Пензликом, Валіком |
Умови експлуатації | Атмосферостійкі для зовнішніх робіт, Стійкі до впливу хімічних реагентів |
Колір | Різні кольори |
Термін зберігання | 12 міс |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 20 кг
- Спосіб упаковки: Відро 20 кг, 50 кг