
Фарба Емаль пентафталева, антикорозійна для металевих конструкцій ПФ-1189/ПФ-1126
115 ₴/кг
Мінімальне замовлення — 25 кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2000 грн
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: m0024

+380 (96) 567-67-10
Ведучий менеджер - +380 (68) 907-20-99Інженер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Атмосферостійкі покриття для захисту чорних металів - це фінішний шар лакофарбового покриття в системі антикорозійного захисту повинен мати наступні властивості:
- світлостійкість (стійкість до зміни кольору в перебігу часу);
- стійкість до перепадів температур від -40 до +120 С;
- високої адгезії (здатність утримуватися на поверхні, що фарбується);
- стійкість до слабким розчином лугів і кислот, змінному зволоженню і заморожуванню.
Склад продукту Емаль ПФ-1189 являє собою суспензію пігментів і наповнювачів в пентафталевому і алкидном лаках з додаванням сикативу, розчинників, реологічних і антиміграційні добавок. У сріблястому кольорі поставляється в комплекті з алюмінієвою пудрою. Призначення Емаль ПФ-1189 призначена для захисту від корозії сталевих будівельних конструкцій, які експлуатуються в неагресивних і слабоагресивних середовищах і в умовах помірного клімату. Підготовка поверхні перед застосуванням Поверхня металевих поверхонь (вуглецевої і легованої сталі) повинна бути очищена від бруду, іржі, окалини, інших забруднень до ступеня очищення не нижче другої по ГОСТ 9.402-2004 (до блискучого металу, допускається більш темний колір на ділянках, де була корозія або окалина) і знежирена до ступеня знежирення не нижче першої по ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальної папері).
Очищення від продуктів корозії проводять методом сухої абразивної струменевої обробки чавунної або сталевим дробом (по ГОСТ 11964-81) та абразивні матеріали (по ГОСТ 3647-80) з подальшим обдувом від пилу сухим повітрям. Як правило, якщо ступінь забруднення поверхні металу до підготовки не вище першої по табл. 1 ГОСТ 9.402-2004 (наявність тонких шарів мінеральних масел, мастильних, мастильно-охолоджуючих емульсій, змішаних з металевою стружкою і пилом, до 2 г / м2) при абразивної струменевого очищення поверхні знежирення не потрібно. Рекомендується знежирення окремих забруднених ділянок.
Знежирення проводять методом протирання ганчір'ям, змоченим уайт-спіритом (нефрасом), з подальшою протиранням сухою ганчіркою. Не допускається використання для знежирення легколетких розчинників.
Допускається очищення поверхні за допомогою механічного електроінструменту.
Підготовка сталевої поверхні зі слідами іржі і окалини
У важкодоступних місцях поверхонь зі складним рельєфом допускається заміна механічного очищення від продуктів корозії підготовкою поверхні з використанням складу СФ-1, грунтовок ВЛ-02, ВЛ-023.
Обов'язкова умова - ступінь корозії металу не вище ніж указано в табл. 2 ГОСТ 9.402-2004 (поверхня стали початку іржавіти, від неї починає відшаровуватися прокатна окалина, без питтингов). Поверхня в міру можливості зачищають, при цьому не міцно тримаються ділянки окалини і іржі повинні бути видалені. Поверхня обезжиривают до ступеня знежирення не нижче першої по ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальної папері).
Для маловідповідальних виробів допускається нанесення покриття безпосередньо по міцно-тримається іржі завтовшки до 100 мкм. Рихлу іржу і забруднення зчищають, поверхня знежирюють до ступеня знежирення не нижче першої по ГОСТ 9.402-2004 (до відсутності слідів на фільтрувальної папері).Умови нанесення Добре перемішати, якщо сріблястий колір, то перед застосуванням основу емалі змішують з алюмінієвою пудрою в масовому співвідношенні на 100 мас.ч. основи 3 мас.ч. алюмінієвої пудри від маси взятої основи емалі і ретельно перемішують. Емаль ПФ-1189 наносять на суху, попередньо очищену від продуктів корозії знежирену поверхню пензлем або фарборозпилювачем в два шари. Час остаточного висихання одношарового покриття при температурі (20.0 ± 0.5) ° С не більше 24 годин. Витрата емалі на одношарове покриття не більше 120-150 г / м² в залежності від пористості поверхні і способу нанесення, товщина 80-100 мкм. Перед застосуванням при необхідності розбавити емаль сольвентом, ксилолом або сумішшю ксилолу з уайт-спіритом у співвідношенні 1: 1.Товщина одного шару, мкм: 18-23. Колір Фарба ПФ-1189/ПФ-1126 випускається в широкій колірній гамі. Також, за погодженням із замовником, можливий випуск емалі ПФ-1189/ПФ-1126 за колоруванням фасадної фарбі ПФ-1189/ПФ-1126 за каталогом RAL. При замовленні колеровки фасадної фарби ПФ-1189/ПФ-1126 по каталогу RAL або виборі кольору, який відрізняється від базового, проводитися доплата за колір: білий чи сірий 2 грн./кг; блакитний чи бежевий 2,5 грн./кг; синій чи зелений 5,00 грн./кг; червоний чи жовтий 6 грн./кг; сріблястий 25 % від вартості; за RAL 10% від вартості. Заходи безпеки при нанесенні ЛФМ При проведенні фарбувальних робіт слід керуватися вимогами ГОСТ 12.3.035-84 Група Т58 ОКП 0017.
Концентрація робочих парів і суспензій в повітрі робочої зони не повинна перевищувати значень по ГОСТ 12.1.004-91.
Зміст робочих парів в повітрі робочої зони і параметри мікроклімату не повинні перевищувати норм, встановлених ГОСТ 12.1.005-88.
Даний лакофарбовий матеріал в рідкому стані належить до матеріалів 3 класу небезпеки.
Захист органів дихання.
При проведенні фарбувальних робіт в закритих приміщеннях потрібно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію встановленої продуктивності, але не менше 3 обсягів на годину. Електрообладнання, що знаходиться в даному приміщенні повинна відповідати діючим нормам по іскро-, вибухобезпеки або бути відключеним. Виключити джерела відкритого вогню.
Для захисту органів дихання застосовуються респіратори встановленого зразка з вугільними елементами, що фільтрують.
Для захисту шкірного покриву застосовувати спецодяг, що перешкоджає проникненню аерозолів, розчинників до поверхні шкіри. При попаданні лакофарбових матеріалів на шкіру - змити теплою водою з милом.
Для захисту органів зору застосовувати спеціальні окуляри з ущільненням, для запобігання попадання лакофарбових матеріалів в очі.
При роботі з продуктом дотримуватися вимог пожежної безпеки.
Утилізація тари та залишків лакофарбових матеріалів проводиться відповідно до вимог екологічних норм і стандартів.Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення продукції.
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Моноліт |
Країна виробник | Україна |
Основа емалі | Пентафталева |
Час висихання | 4 година |
Аерозольна емаль | Ні |
Тип матеріалу, що фарбується | Бетон |
Спосіб нанесення | Механізований, Пензликом, Валіком |
Термін зберігання | 12 міс |
Користувальницькі характеристики | |
Призначення | Емаль ПФ-1189 призначена для захисту від корозії сталевих будівельних конструкцій, які експлуатуються в неагресивних і слабоагресивних середовищах та в умовах помірного клімату. |
Адгезія плівки, бали, не більше | 2 |
Твердість плівки, усл.од., не менш, по маятниковому приладі типу М-3 | 0.36 |
Стійкість покриття до статичного впливу води при температурі | 72 20.0±0.5 |
Зовнішній вигляд плівки емалі | Після висихання емаль повинна утворювати рівну напівматову плівку з сріблястим відтінком без механічних включень |
Колір плівки емалі | Повинен знаходиться в межах допустимих відхилень, установлених затвердженими контрольними зразками кольору |
Ступінь розведення емалі розчинником, %, не більше | 20 |
Час висихання до ступеня 3 при температурі | 4 20±5 |
Умовна в'язкість по віскозиметрі типу ВЗ-4 при температурі | 50-100 |
Ступінь перетиру, мкм, не більше | 30 |
Масова частка нелетких речовин, % | 53 ― 59 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 25 кг
- Спосіб упаковки: Відро 25 кг, 50 кг