Продавец ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ" развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
57 отзывов
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
+380 681009888

Полімочевина гібридна гідроізоляційно-утеплююча мембрана MARISEAL 550

В наличииОптом и в розницуКод: m550

от 245 грн./кг

Показать оптовые цены
 • 232 грн/кг
  при заказе от 500 кг

Минимальная сумма заказа на сайте — 700 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380965676710 Ведучий менеджер
 • +380689072099 Інженер
 • +380958572501 Менеджер вінілова підлога
 • Контакты
  • Телефон:
   +380965676710, Ведучий менеджер
   +380689072099, Інженер
   +380958572501, Менеджер вінілова підлога
  • Контактное лицо:
   +380681009888
  • Адрес:
   Червоноткацька, 46 Г, 02094, Киев, Украина
  • Email:
   inffo.ucw@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Полімочевина гібридна двокомпонентна холодного нанесення безшовна мембрана MARISEAL 550, (М550).

      Полімочевини системи поділяються на чисту полімочевину і гібридну. Найбільше практичне застосування отримали гібридні полімочевини-поліуретанові системи.

     Ексклюзивність MARISEAL 550 в гібридності поєднання полімочевини та поліуритану (10:1), що покращує його характеристики перед аналогами схожої лінійки матеріалів.

     MARISEAL 550 - це гібридність гідроізоляційних характеристик та теплотехнічної характеристики мінімізації тепловтрат з опрацьованої поверхні за рахунок низькогго коефіцієнту теплопровідності поліуритану  від 0,019 Вт / м К. до 0,023 Вт / м К

    MARISEAL 550 можна наносити на нерівні поверхні і  ефективність при цьому не знижується, крім того, цей матеріал дозволяє повністю відремонтувати покрівлю без демонтажу старої. Висока адгезія дозволяє йому однаково добре прилипати і до горизонтальної і до вертикальної поверхні.

      Найкращим чином ця мембрана  застосовується для гідроізоляції:
- терас, балконів і дахів.
- резервуарів для води
- мостових настилів
- тонких металевих дахів і асбоцемента
- цементних або гіпсових плит
- паркінгів і стадіонів
- фундаменту
- важкого листового покриття
- при озелененні покрівлі (сади на даху)

-настилів для пішохідного та автомобільного руху

-старого пергаміну, руберойду,

-ПВХ-мембран і старих акрилових покриттів

-антикорозійний захист металевих танкерів, силосних башт, трубопроводів;
 -захисне покриття басейнів і інших штучних водойм, тунелів, зрошувальних каналів;

 -захисні покриття для підлоги автопарковок;
- покриття днищ транспортних об'єктів;

  -захист театрального реквізиту та елементів ландшафтного дизайну в тематичних парках.
 -  ізолюючі покриття для небезпечних матеріалів: свинцевих фарб, азбесту і ін.

Плюси застосування:

• запобігає іскроутворення
• вирішує проблеми пов'язані з корозією, гідроізоляцією і зносом
• має високу стійкість до хімічних реактивів, ультрафіолетовим випромінюванням, солей, кислот
• можливість отримання матеріалу з широким спектром кольорів
• широкий діапазон робочих температур при нанесенні на ізольовану поверхню
• напилювана поліурія (сечовина) НЕ вогненебезпечна і моментально твердне
• низькі витрати при використанні покриття на основі поліурії (полісечовини), в порівнянні з традиційними покриттями
• короткі терміни нанесення
• довговічність експлуатації (на 30% вище ніж у традиційних покриттів)

 • Застосування полісечовини не передбачає звукоізоляційних властивостей. Але навіть не дивлячись на це, вона володіє хорошими показниками звукоізоляції.

      Це високоякісна, постійно дуже еластична, завжди в рідкому вигляді і в холодному стані, двокомпонентна гібридна полімочивина холодного затвердіння, яка використовується для довгострокової гідроізоляції.

     В основі мембрани MARISEAL 550  лежить сечовина в поєднанні з високо-еластичною  гидрофобною поліуретановою смолою, що додають в результаті продукту чудові якості, як то механічна, хімічна, термічна стійкість, стійкість до УФ-випромінювання і природних впливів. Висихає при взаємодії (утворення поперечних зв'язків) двох компонентів.

     Якщо окремо застосовувати полісечовину (поліурію, полікарбамід), то  це буде товстошарове, дуже еластичне монолітне покриття. Вона утворюється в процесі напилення високореактивної двухкомпонентной системи на поверхню.

     Полімочевина - монолітний гідро, паро, звуко-ізоляційний матеріал, який не має запаху, не є вогненебезпечним чи токсичним. Товщина шару всього в 2 мм гідроізоляційної мембрани по водонепроникності відповідає рубероїдній покрівлі з 4-х шарів. У рідкому вигляді, матеріал являє собою двокомпонентну систему. Компоненти А і Б закачуються установкою, по шлангах подаються до розпилення пістолетом, змішуючись на виході, моментально тверднуть і відразу утворюють на поверхні, що захищається товстостінну, еластичну, водонепроникну плівку - антикорозійне захисне покриття. 

     Головна класифікація полімочевини стосується типу ізоціанатного преполімеру, який використовується для отримання полиурии. Його природа буває алифатической і ароматичної.

     Аліфатична сечовина не дуже чутлива до сонячних променів, не вицвітає під їх впливом. Використовується, як правило, в тих випадках, коли важлива естетична сторона, наприклад, для оздоблення фасадів будинків.

     Ароматична сечовина дешевша, порівняно з алифатической. За технічними характеристиками ці матеріали практично ідентичні. Головна різниця в тому, що ароматичний ізолятор не гарантує колірної стабільності. Однак це ніяк не позначається на інших аспектах цієї полісечовини.

     На перший погляд, цілком може здатися, що продукт мало, чим відрізняється від поліуретану. Дійсно, існує деяка подібність у їх будові, але сечовина - зовсім інше покриття, яке відрізняється унікальними експлуатаційними властивостями. До її складу входять два компоненти: ізоціанати і смола. В якості другого використовуються поліефіраміни, на кінцях яких розташовані дуже активні аміногрупи. Швидкість їх реакції з ізоціанатами дуже велика, навіть, на дуже холодних поверхнях, при цьому, ніякого каталізатоар не потрібно. Для порівняння, окремо поліуретани мають такий же двокомпонентний склад. Але замість поліефірамінов використовуються поліефіри. Щоб вони вступили в реакцію з ізоціанатами, потрібен час і каталізатор, що прискорює процес. Саме тому поліуретанова плівка встигає в процесі  полімеризації отримати дефекти, які серйозно впливають на її подальшу експлуатацію. Полімочевини система повністю позбавлена ​​цього недоліку.

     А разом полісечовина та поліуритан в вигляді мембрани MARISEAL 550 доповнюють технічні характеристики одне одного. 

Складова полісечовини обумовлює свою частину характеристик:

Висока міцність і еластичність. Опір матеріалу на розрив становить близько 38,5 МПа. При цьому полімер відрізняється високою зносостійкістю, набагато перевершує навіть норми для підлогової керамічної плитки.

• До складу матеріалу не входять розчинники. Він є повністю твердим зі 100% вмістом сухого залишку. Що дає можливість Полімочевини відповідати найсуворішим вимогам безпеки і екологічності.

• Найвища швидкість затвердіння, складова близько 10-20 секунд, і хороша реакційна активність речовини дозволяє виробляти розпорошення покриття в різних умовах. При цьому вологість повітря не має значення, а температура повинна бути вище -28 ° С. Вологість основи може впливати тільки на адгезію плівки, але ніяк не на її якість. Починати експлуатацію можна вже через годину. Діапазон робочих температур для полісечовини  знаходиться в межах від 220 до -50 градусів за Цельсієм .При температурі -30 градусів за Цельсієм при згинанні не утворюється тріщин на поверхні полісечовини.

• Полісечовини утворють монолітне безшовне полотно заданої товщини, в середньому від 0,4 мм за прохід. Покриття без патьоків лягає на горизонтальні і вертикальні площині будь-якої конфігурації.

• Напилювана плівка вирішує проблеми, пов'язані із захистом від вологи, зносом і корозією. Під тиском 0,6 МПа на зворотному боці зразка вологи немає.

• Відмінна адгезія практично з усіма матеріалами, які застосовуються в будівництві. Винятки - фторопласт і тефлон.

• Хороша стійкість до впливів різних хімічних речовин. Аліфатична сечовина здатна протистояти руйнівній впливу УФ-випромінювання. Чого не можна стверджувати для дешевої ароматичної счечовини.

• Висока пожежна безпека: матеріал практично не горить і відрізняється здатністю до самозагасання.

• Широка гама кольорів покриття, що дозволяє використовувати його в якості декору.

• Довговічність і хороша ремонтопридатність полімерної плівки.

     Дуже хороші гідроізоляційні якості полімеру використовуються при будівництві різних споруд для ізоляції від вологи різних типів покрівлі, фундаментів, цокольних поверхів, погребів, підвалів, бункерів і т. д. Як гідроізолюючі покриття може наноситися на будь-які резервуари і ємності: колектори, басейни, акваріуми і ставки.

     Як стійке до корозії і одночасно изолирующее від вологи покриття, сечовина застосовують при будівництві пірсів, шляхопроводів, трубопроводів, тунелів, річкових і морських судів, пристаней, причалів і мостів. У цих же цілях напилюється на внутрішні стінки газових і нафтових резервуарів.

     Укладений на геотекстиль полімер використовується, як мембранне безшовне покриття для земляних відстійників і котлованів. Матеріал так само застосовується при спорудженні очисних і каналізаційних споруд.

     Для гідроізоляційних робіт полімер застосовують в дорожньому будівництві. Як корозійно і абразивно стійкий матеріал сечовина використовується при облаштуванні місць стоянок, захисного покриття для вагонів, кузовів вантажівок, дробильного і гірничодобувного обладнання, покриття для підлоги.

     Як декор і захисного шару для конструкцій з пористих складів,  застосовується  також при створенні об'єктів для розваг і відпочинку, скульптур і арт-об'єктів.

Другий компонент  MARISEAL 550, поліуритан має свої переваги:
 
1. Значне зниження теплових втрат за рахунок низького коефіцієнта теплопровідності.
2. Можливість напилення на будь-яку поверхню, а також заливки в форми будь-якої конструкції
3. Утеплюча поверхня не має щілин, стиків, пустот, що підвищує ефективність теплоізоляції.
4. Наявність тонких плівок, що утворюються на поверхні кожного шару ППУ при напиленні, призводить при експлуатації до істотного зниження коефіцієнта паропроникності. Тому при внутрішньому утепленні зовнішніх стін не потрібна установка додаткової пароізоляції.
5. Термін служби теплоізоляції на теплопроводах і в будівельних конструкціях не менше 30 років за умови їх захисту від впливу ультрафіолетового випромінювання за допомогою атмосфестійкого складника полісечовини.
6. Застосування ППУ дозволяє збільшити корисний об'єм виробів, будівель і споруд за рахунок зменшення в 2 - 2.5 рази товщини теплоізоляції в порівнянні з традиційними теплоізоляційними матеріалами.

     Спробуємо порівняти характеристики пінополіуретану з іншими традиційними
будівельними і теплоізоляційними матеріаламию

   Про технологію застосування та характеристики більш розлого пропонуємо ознайомитись в технічній карті, розміщеній в нижньому  розділі  "Специфікації", а інформативно-теоретичну частину, також   - ВИДИ ПОЛІМОЧЕВИНИ.

Витрата: 1,2-1,5kg / m2.

Срок зберігання не більше 9 тижнів.

Твердість ( по Шору – А) MARISEAL 550    65 - 70

Аналог - CLEVER COLD POLYUREA , Турція, двокомпонентна швидковисихаюча холодна сечовина для гідроізоляції.

Твердість   40 (Shore A)

 

 

 

    

 

 

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Maris Polymers
Страна производитель Греция
Спецификации
Информация для заказа
 • Цена: от 245 грн./кг
 • Способ упаковки: 20+2 кг, OFF WHITE
Контакты
 • Телефон:
  +380965676710, Ведучий менеджер
  +380689072099, Інженер
  +380958572501, Менеджер вінілова підлога
 • Контактное лицо:
  +380681009888
 • Адрес:
  Червоноткацька, 46 Г, 02094, Киев, Украина
 • Email:
  inffo.ucw@gmail.com
Карта