Корзина
56 отзывов
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
+380 681009888

Поліуретанова мастика HYPERDESMO-HAA

  Поліуретанова мастика HYPERDESMO-HAA
В наличииТолько оптомКод: алх 023

245 грн./кг

Минимальный заказ — 25 кг

Минимальная сумма заказа на сайте — 700 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380965676710 Ведучий менеджер
 • +380689072099 Інженер
 • +380958572501 Менеджер вінілова підлога
 • Контакты
  • Телефон:
   +380965676710, Ведучий менеджер
   +380689072099, Інженер
   +380958572501, Менеджер вінілова підлога
  • Контактное лицо:
   +380681009888
  • Адрес:
   Червоноткацька, 46 Г, 02094, Киев, Украина
  • Email:
   inffo.ucw@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

HYPERDESMO®-H.A.A. - унікальна поліуретанова мастика для надійної гідроізоляції і захисту. Заснована на вдалому поєднанні Hyperdesmo і Accelerator-3000A, що дає можливість наносити мастику більш товстими шарами без утворення бульбашок, а також прискорює процес полімеризації.

Accelerator-3000A включений в заблокованому вигляді так, що при контакті з вологістю звільняється і автоматично прискорює процес полімеризації матеріалу.

Завдяки унікальному складу HYPERDESMO®-H.A.A. швидко полімеризується без утворення внутрішніх дефектів мембрани з відмінними фізико-механічними і експлуатаційними можливостями.

Крім того, для досягнення мінімально необхідної товщини гідроізоляційної мембрани HYPERDESMO®-H.A.A. можна наносити меншою кількістю шарів, що зменшує трудовитрати.

Наноситься пензлем, валиком або апаратом для безповітряного розпилення в один або два шари з мінімальним загальним витратою 1,5-2,0 кг / м2.HYPERDESMO®-HAA - унікальна поліуретанова мастика для надѐжной гідроізоляції і захисту. Заснована на вдалому поєднанні Hyperdesmo і Accelerator-3000A, що дає можливість наносити мастику більш товстими шарами без утворення бульбашок, а також прискорює процес полімеризації. Accelerator-3000A включений в заблокованому вигляді так, що при контакті з вологістю звільняється і автомати-но прискорює процес полімеризації матеріалу. Завдяки унікальному складу HYPERDESMO®-HAA швидко полімеризується без утворення внутрішніх дефектів мембрани з відмінними фізико-механічними і експлуатаційними можливостями. Цей продукт ідеально підходить для використання в холодну пору року, а також при недостатній вологості. Крім того, для досягнення мінімально необхідної товщини гідроізоляційної мембрани HYPERDESMO®-HAA можна наносити меншою кількістю шарів, що зменшує трудовитрати. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
 Гідроізоляція і захист від корозії складних і динамічних залізобетонних конструкцій.
 Плоскі покрівлі, тераси, балкони, басейни, резервуари, підвали, підземні споруди і тунелі.
 Гідротехнічні споруди, градирні, канали.
 Гідроізоляція під стяжку і плитку.
 Ремонт старої бітумної гідроізоляції.
 Захист пінополіуретану (ППУ) від атмосферних впливів.
 Захисне покриття для підлоги з легкими навантаженнями - в тому числі, паркінги та гаражі.
 Чи може застосовуватися при контакті з питною водою і харчовими продуктами.
 Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
Не рекомендується застосовувати:
 На нетривких підставах.
 В басейнах при постійному контакті з хлорованою водою.
У разі застосування мастики тѐмного кольору, для захисту від вицвітання під дією УФ поверхню покриття необхідно захищати HYPERDESMO®-A510 або пігментованими лаками HYPERDESMO®-ADY. ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ
 Зручний в застосуванні однокомпонентний матеріал, початок поверхневого плѐнкообразованія - 2 години.
 Відсутність внутрішніх дефектів структури мембрани.
 Не містить розчинників, але може бути розбавлений ксилол.
 Утворює безшовну мембрану по всій площі нанесення.
 Виняткова еластичність в широкому діапазоні температур. Стійка до утворення тріщин.

 Відмінна адгезія до більшості будівельних матеріалів.
 Стійкість до кліматичного впливу, ультрафіолетового випромінювання, мікроорганізмів, гідролізу і озоновому окислення.
 Абразівоустойчівость.
 Мастика не токсична після повної полімеризації.
 Вибір колірного рішення для створення декоративного покриття і відображення сонячної енергії для зниження температури покриття.
 Можливість нанесення стяжки або облицювання безпосередньо на гідроізоляційне покриття.
 Має паропроникністю - не створює тиску парів між покриттям і підставою. Вимоги до основи
Основа повинна бути сухою, хімічно нейтральним, рівним, міцним - без тріщин і руйнувань, чистим - без пилу, іржі або часточок сторонніх. Сліди забруднень від масла, маслянистих речовин або хімікатів потрібно видалити за допомогою відповідних миючих, чистячих і знежирювальних засобів. При можливості поверхню вимити рясної і сильним струменем води або водоструминної обробкою при робочому тиску 150 бар (мінімум 20 л / хв). Тріщини, пошкодження, отвори попередньо закрити відповідним матеріалом. Не застосовувати хімічно агресивні методи для очищення підстави. При необхідності перед нанесенням мастики підставу обробити відповідним праймером. Більш конкретні рекомендації з підготовки підстави наведені в описах на праймери.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО нанесення
Мастика поставляється готової до вживання. Безпосередньо перед нанесенням матеріал перемішати до утворення однорідної маси низькообертовий міксером (150 - 200 об / хв) або низькооборотної дрилем зі спиралевидной насадкою. Нанесення проводиться вручну за допомогою валиків (виключаючи поролонові), щіток «Маклавіца», кистей, або машинно - апаратами безповітряного розпилення (робочий тиск> 200 бар). Мастика наноситься в 1 або 2 шари контрастних кольорів, що дозволяє забезпечити рівномірний розподіл мастики по поверхні і виключити непрокраси. Рекомендований загальна витрата мастики на покриття 1,5 ... 2,0 кг / м2. При необхідності армування рекомендується використовувати спеціальний каландрований геотекстиль з поверхневою щільністю 100 г / м2 або тканини з поліефіру. Для армування в місцях примикань можливо також застосування малярних сіток і склотканини. Для зниження в'язкості мастики (актуально при температурах нижче 15 ° С) рекомендується витримати мастику перед нанесенням в теплому приміщенні протягом доби, використовувати для підігріву водяні лазні або розбавити мастику ксилолом на 5-7% при ручному нанесенні і до 10-15% при механічному нанесенні. Застосування інших розріджувачів виключається. Для підвищення антиковзних властивостей, зносостійкості і абразівоустойчівості останній шар можна присипати сухим фракціонованим кварцовим піском з наступним захистом фінішними лаками HYPERDESMO®-D або HYPERDESMO®-ADY-E. Використання фінішних лаків забезпечує також збільшення механічної та хімічної стійкості покриття. Перед укладанням плитки або подальшого покриття з метою збільшення адгезії останній шар рясно посипати сухим фракціонованим кварцовим піском.

ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ
Очищення інструменту виробляти ксилолом або розчинниками 646,647,648 безпосередньо після використання.

Характеристики
Основные
Производитель   Alchimica
Страна производитель Греция
Основа грунтовки Полиуретановая
Спецификация
Информация для заказа
 • Цена: 245 грн./кг
 • Минимальный заказ: 25 кг
Контакты
 • Телефон:
  +380965676710, Ведучий менеджер
  +380689072099, Інженер
  +380958572501, Менеджер вінілова підлога
 • Контактное лицо:
  +380681009888
 • Адрес:
  Червоноткацька, 46 Г, 02094, Киев, Украина
 • Email:
  inffo.ucw@gmail.com
Карта