Корзина
56 отзывов
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
+380 681009888

Мастика бітумно-каучукова на основі розчинників IZOBIT DK

  Мастика бітумно-каучукова на основі розчинників IZOBIT DK
В наличииТолько оптомКод: sgt00104

60 грн./кг

Минимальный заказ — 19 кг

Минимальная сумма заказа на сайте — 700 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380965676710 Ведучий менеджер
 • +380689072099 Інженер
 • +380958572501 Менеджер вінілова підлога
 • Контакты
  • Телефон:
   +380965676710, Ведучий менеджер
   +380689072099, Інженер
   +380958572501, Менеджер вінілова підлога
  • Контактное лицо:
   +380681009888
  • Адрес:
   Червоноткацька, 46 Г, 02094, Киев, Украина
  • Email:
   inffo.ucw@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

ВЛАСТИВОСТІ:

Еластична бітумна маса, модифікована синтетичним каучуком з добавкою смол і хімічних елементів, що поліпшують адгезію до різних поверхонь і дають можливість застосування на злегка вологих поверхнях.

Вміст каучуку сприяє утворенню постійно еластичного шару, сильно пов'язаного з підставою, компенсуючого його рух і перешкоджає утворенню мікротріщин. Шар повністю стійкий до води, слабких кислот і лугів. Проникаючи глибоко в постарілий руберойд, повторно робить його еластичним і створює на ньому захисну оболонку. Містить органічний розчинник.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовується для консервації покрівельних руберойдових покриттів, для безшовної гідроізоляції; виконання суцільної гідроізоляції на руберойдовий і бесрубероидных поверхнях; оновлення та консервації покрівельних руберойдових покриттів; гідроізоляції підземних частин будівель, а також резервуарів з технічною водою.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Оброблювана поверхня повинна бути очищена від снігу, льоду, інею. Усунути з поверхні всі забруднення і антиадгезийные шару, з металевих конструкцій видалити іржу, захистити антикорозійними засобами. Гострі краї поверхні необхідно закруглити. Будь-які недоліки( подряпини, тріщини ) і нерівності підстави усунути, застосовуючи спеціальні ремонтні розчини. На стику стіни зі стіною і стіни з горизонтальним підставою слід виконати заокруглення (фацет) радіусом близько 5 см з мінерального цементного шпатлевочного розчину.

Пористі основи з високою всмоктуючою здатністю, а також основи, що піддаються великому тиску води, необхідно обробити грунтующим складом Izobit BR. З руберойдовою поверхні, призначеної для консервації,

Усунути всі забруднення, не міцно прилеглі частини старого руберойду. Існуючі здуття і бульбашки, надрізати хрест–навхрест і підклеїти, використовуючи бітумно–каучукову масу Askowil або Lepik na zimno. Вирвані місця і недоліки у твердому покритті заповнити мастикою Arbolex - U.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЗАСТОСУВАННЮ:

Фундаменти і підземні частини будівель

Ізоляційне покриття наносити двома–трьома шарами, в залежності від передбачуваної ступеня тиску води, за допомогою штукатурної кисті, щітки або шляхом розпилення. Товщина одного шару-близько 0,5-0,8 мм мокрою маси. Другий і наступні шари наносити після висихання попереднього шару (близько 24 годин при температурі 23ºС) в перпендикулярному напрямку до попереднього. Це забезпечить рівномірний розподіл матеріалу по поверхні. Витрата матеріалу відповідає товщині шару, що наноситься.

При виконанні гідроізоляції необхідно пам'ятати про ретельне з'єднання фундаментної кладки , фундаменту (стик стрічковий фундамент – стіна).

У разі застосування мастики у місцях, де присутні коливання і висока ступінь водопоглинання грунту, рекомендуємо нанести 3 шари Izobit DK, при чому у другий шар необхідно втопити технічну тканина, ретельно притискаючи її у кутах.

Консервація покрівельних руберойдових покриттів і виконання суцільної гідроізоляції на руберойдових та інших поверхнях

На підготовлену поверхню слід накласти масу Izobit DK в два–три шари, кожен з яких, перед нанесенням наступного повинен добре висохнути. У місцях з'єднання покрівельного покриття з димоходом необхідно втопить технічних-кую тканину, не забуваючи про намотуванні тканини на вертикальні елементи відповідної висоти. Izobit DK можна використовувати на дахах з будь-яким кутом нахилу.

Виконання гідроізоляції на бетонних основах полягає в тому, щоб на прогрунтовану мастикою Izobit ― BR поверхню нанести мінімум 2-3 шару Izobit DK, при чому, втоплюючи у другий шар технічну тканину і намотувати її на вертикальні елементи, що знаходяться на даху.

В обох випадках, останній свіжий шар рекомендуємо посипати мінеральною посипкою (кварцовий пісок, гумова крихта, гран.відсів, сланець тощо). Мінеральна посипка захистить покриття від дії ультрафіолетових променів.

ІНСТРУМЕНТИ:

Щітка, пензлі, розпилювальні установки.

ЗБЕРІГАННЯ:

В оригінальних упаковках, щільно закритих, сухих і прохолодних приміщеннях. Термін придатності: 12 міс. з дати виготовлення. Продукт морозостійкий.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Роботи виконувати при температурі повітря від ― 10 до + 35 С.

ПРИМІТКИ:

Технічні дані та інформація про способи застосування представлені для температури +23 До + 2 ° С і відносній вологості 55 + 5 %. При інших умовах час висихання може змінюватися. Продукт містить органічний розчинник.

Берегти від дітей. Використовувати захисний одяг і рукавички. У разі потрапляння в очі необхідно рясно промити водою і звернутися до лікаря. Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли при неправильному використанні або невідповідному призначення матеріалу.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Роботи виконувати відповідно до вимог чинного законодавства, інструкцій виробника, стандартів і правил ТБ.

Ведро

10 кг/ 440 кг

Ведро

19 кг/ 627 кг

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

- колір

чорний

- товщина одного шару

0,5-0,8мм

- час висихання

напівсухий: 6 годин

сухий:24 годин

- кількість шарів

2-4

- залишок сухої маси

приблизно 50 %

- витрата:

0,5-0,8 кг/м2/ шар

-темп.підстави та навколишнього середовища при застосуванні

- 10 до +350C

- метод нанесення

Щітка, пензлі, розпилювальні установки

- умови зберігання і транспортування

у сухих прохолодних приміщеннях, при температурі вище+50C

- термін зберігання (з дати виготовлення)

12 місяців

очищення інструментів

бензин, органічний розчинник

Характеристики
Основные
Производитель   Izolex
Страна производитель Польша
Цвет Черный
Упаковка Ведро
Упаковка
Вес упаковки 19.0 (кг)
Информация для заказа
 • Цена: 60 грн./кг
 • Минимальный заказ: 19 кг
 • Способ упаковки: Відро 10 кг, 19 кг
Контакты
 • Телефон:
  +380965676710, Ведучий менеджер
  +380689072099, Інженер
  +380958572501, Менеджер вінілова підлога
 • Контактное лицо:
  +380681009888
 • Адрес:
  Червоноткацька, 46 Г, 02094, Киев, Украина
 • Email:
  inffo.ucw@gmail.com
Карта