Продавец ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ" развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
57 отзывов
Український Центр Гідроізоляції - професійні гідроізоляційні роботи та матеріали.
+380 681009888

Бітумно-каучукова мастика DYSPERBIT DN фасовка

В наличииТолько оптомКод: g0099

32 грн./кг

Минимальный заказ — 20 кг

Минимальная сумма заказа на сайте — 700 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380965676710 Ведучий менеджер
 • +380689072099 Інженер
 • +380958572501 Менеджер вінілова підлога
 • Контакты
  • Телефон:
   +380965676710, Ведучий менеджер
   +380689072099, Інженер
   +380958572501, Менеджер вінілова підлога
  • Контактное лицо:
   +380681009888
  • Адрес:
   Червоноткацька, 46 Г, 02094, Киев, Украина
  • Email:
   inffo.ucw@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

ВЛАСТИВОСТІ:

Водна дисперсія бітумів, модифікованих синтетичним каучуком, для застосування на сухі і вологі підстави. Завдяки його тиксотропным властивостями можливе нанесення на будь-похилі поверхні, шар не стікає з вертикальної поверхні навіть при високих температурах, при низькій температурі зберігає свою еластичність.

Стійкий до атмосферних факторів, воді, слабокислотних і слабколужних середовищ, до дії агресивних субстанцій, що містяться в землі.

Масу Dysperbit можна без побоювання застосовувати в безпосередньому контакті з пінополістиролом. Можна застосовувати для зовнішніх робіт, а також для гаражів, підвальних приміщень, балконів і терас (сертифікат).

ЗАСТОСУВАННЯ:

Оновлення та консервація покрівельного килима, виконання суцільного (безшовного) покрівельного килима армованого волокном, виконання гідроізоляції підвальних приміщень, гаражів, балконів, терас. Служить також для запобігання від вогкості підземних частин будівель, фундаментів і т. п.

При грунтовці поверхні перекриттів в підвальних приміщеннях необхідно дисперсію розбавити водою в пропорції 1:2.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ:

Основа повинна бути міцною, очищеною від землі, бруду, масла, жиру, бітуму. Поверхні з гострими краями необхідно закруглити. Шви цегельної кладки заповнити розчином (у разі руйнування кладки ― заповнити ремсоставом на цементній основі). Підстава заґрунтувати водним розчином емульсії "Asfalbit" з водою у співвідношенні 1:9.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Dysperbit – готова до застосування ущільнювальна маса, яку перед нанесенням необхідно ретельно перемішати за допомогою мішалки.

Фундаменти , підземні частини будівель, гідроізоляція терас, балконів, підвалів, гаражів

Ізоляційне покриття наносити двома–трьома шарами, при чому в свіжий ще мокрий шар необхідно втопити смужки технічної тканини, ретельно притискаючи у кутах.

Другий і наступні шари наносити після висихання попереднього. Після нанесення останнього шару необхідно перечекати кілька днів для того, щоб могла повністю випарується вода зі всієї товщини покриття. Засипку фундаменту землею необхідно проводити дуже обережно, щоб не пошкодити оброблену поверхню. Для захисту гідроізоляційного покриття від механичных ушкоджень, виконаного Dysperbit, рекомендується приклеїти точковим способом, пінополістирол завтовшки 2 мм, використовуючи Styrbit 2000, або Styrbit 2000 K.

Консервація покрівельних покриттів з рубіроїду

Усунути з поверхні всі забруднення, неміцно прилеглі частини старого толя, існуючі здуття і бульбашки, надрізаю їх хрест–навхрест і підклеюючи, використовуючи бітумно–каучукову масу Askowil. Вирвані місця і недоліки у твердому покритті заповнити Arbolex U. Ізоляційне покриття наносити двома–трьома шарами. Другий і наступні шари наносити після висихання попереднього.

У місцях з'єднання покрівельного покриття з димоходом необхідно втопить технічну тканину, не забуваючи про намотуванні тканини на вертикальні елементи відповідної висоти.

Останній свіжий шар рекомендуємо посипати мінеральною посипкою. Мінеральна посипка збільшить термін експлуатації покриття.

Виконання покрівельного покриття

Усунути з поверхні даху всі забруднення, неміцно прилеглі частини старого толя, існуючі здуття і бульбашки, надрізаю їх хрест–навхрест і підклеюючи, використовуючи бітумно–каучукову масу Askowil. Вирвані місця і недоліки у твердому покритті заповнити шпаклювальною масою Arbolex–U з метою вирівнювання поверхні. На приготоване таким чином толеве або бетонну основу слід накласти ґрунтувальний розчин Asfalbit, розбавлений водою. Водний розчин Asfalbit наносити за допомогою щітки або пензля в один шар по всій поверхні, на якій має лягти безшовне покриття, а також на вертикальні елементи даху, такі, як вогневі стінки, стіни, димоходи до висоти планованого безшовного покриття.

Після висихання грунтувального покриття (близько 3 годин при температурі 23ºС) слід нанести перший шар матеріалу ізоляційного покриття Dysperbit. Масу наносити рівномірно по всій поверхні за допомогою покрівельної щітки.

Після висихання першого шару (близько 6 годин при температурі 23ºС) розкласти на поверхні даху сітку з поліпропілену та наносити Dysperbit смугами по ширині сітки. Слід пам'ятати про виконання припусків при з'єднанні внахлест (сітка на сітку) шириною близько 10 см, а також про намотуванні сітки на вертикальні елементи на висоту близько 20 див. Зачекати до висихання.

У наступному шарі наносити Dysperbit смугами на ширину технічної тканини. На свіжий шар покласти тканину і втирати її так, щоб вона просочилася мастикою. Відразу промазати Dysperbit верхній шар тканини. Пам'ятати про виконання припусків близько 10 см, а також намотуванні тканини на вертикальні елементи. Зачекати до висихання.

Четвертий шар Dysperbit наноситься після того, як покриття добре просохне, і відразу ж посипати мінеральною посипкою. Мінеральна посипка захистить всі покриття від дії променів ультра–фиолета.

Покриття дуже стійке до механічних пошкоджень, дуже еластичне навіть при негативних температурах, не спливає з вертикальної поверхні навіть при температурі +120 гр С., можна використовувати на дахах з будь-яким кутом нахилу.

ІНСТРУМЕНТИ:

Щітка, пензлик.

ЗБЕРІГАННЯ:

В оригінальних упаковках, щільно закритих, сухих і прохолодних приміщеннях Термін придатності 12 міс. з дати виготовлення. Берегти від морозу.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Роботи виконувати при температурі повітря від +5 до + 30 С. Не додавати ніяких додаткових субстанцій. Свіжий гідроізоляційний шар слід захищати від надто швидкого висихання (сонце, протяг) і дощу.

ПРИМІТКИ:

Технічні дані та інформація про способи застосування представлені для температури +23 С + 2 С і відносній вологості 55 + 5%. За інших умов час висихання може змінитися. Берегти від дітей.

У разі потрапляння в очі необхідно рясно промити водою і звернутися до лікаря.

Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли при неправильному використанні або невідповідному призначення матеріалу.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Роботи виконувати відповідно до вимог чинного законодавства, інструкцій виробника, стандартів і правил ТБ.

УПАКОВКА:

Відра по 10  та 20 кг

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:

- колір

Dysperbit DN-чорний

Dysperbit DB- цегляного кольору

- товщина одного шару

близько 1 мм

- час висихання (при темп. +20 гр.С та при відносній вологості 60%)

6 годин

 

- кількість шарів

2-4

- залишок сухої маси

приблизно 40%

- витрата:

0,8-1,2 кг/шар

-темп. основи та навколишнього середовища при застосуванні

+ 5 – +300C

- метод нанесення

Кисть, щітка

- умови зберігання і транспортування

у сухих прохолодних приміщеннях, при температурі вище +50C

- термін зберігання

(з дати виготовлення)

12 місяців

очищення інструментів

вода, при висиханні ― органічний розчинник

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Izolex
Страна производитель Польша
Упаковка Ведро
Фасовка материала (кг) 20
Цвет Черный
Информация для заказа
 • Цена: 32 грн./кг
 • Минимальный заказ: 20 кг
 • Способ упаковки: Відро 10 кг, 20 кг
Контакты
 • Телефон:
  +380965676710, Ведучий менеджер
  +380689072099, Інженер
  +380958572501, Менеджер вінілова підлога
 • Контактное лицо:
  +380681009888
 • Адрес:
  Червоноткацька, 46 Г, 02094, Киев, Украина
 • Email:
  inffo.ucw@gmail.com
Карта