Корзина
+380 (96) 567-67-10
+380 (68) 907-20-99
"Украинский Центр Гидроизоляции + " профессиональные гидроизоляционные работы и материалы.
Корзина

Фарба Емаль епоксидна (атмосферостійка для кольорових металів) ЕП-1236

154 ₴/кг

Минимальный заказ — 25 кг

Минимальная сумма заказа на сайте — 2 000 ₴

  • Под заказ
  • Только оптом
  • Код: m0035
clockОтправка с 25 апреля 2026
Фарба Емаль епоксидна (атмосферостійка для кольорових металів) ЕП-1236
Фарба Емаль епоксидна (атмосферостійка для кольорових металів) ЕП-1236Под заказ
154 ₴/кг
+380 (96) 567-67-10
Ведучий менеджер
  • +380 (68) 907-20-99
    Інженер
+380 (96) 567-67-10
Ведучий менеджер
  • +380 (68) 907-20-99
    Інженер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Атмосферостійкі покриття для захисту чорних металів - це фінішний шар лакофарбового покриття в системі антикорозійного захисту повинен мати наступні властивості:

  • світлостійкість (стійкість до зміни кольору в перебігу часу);
  • стійкість до перепадів температур від -40 до +120 С;
  • високої адгезії (здатність утримуватися на поверхні, що фарбується);
  • стійкість до слабким розчином лугів і кислот, змінному зволоженню і заморожуванню
    Склад продукту Матеріал двухупаковочний на основі епоксидної і перхлорвінілової смол
    Призначення У машинобудівній, верстатобудування й інших галузях промисловості для нанесення на сталеві і алюмінієві поверхні або чорні метали, з метою захисту їх від корозії. Дозволена для забарвлення морських контейнерів
    Підготовка поверхні перед застосуванням Поверхня металу повинна бути зачищена до блиску від іржі і окалини. Очищена поверхня обезпилюється ізнежирюється, для чого протирається дрантям, змоченою в уайт-спірит і сухою ганчіркою. Для забезпечення найкращої адгезії підготовлена поверхня може бути загрунтована грунтовками типу ЕП, наприклад, ЕП-0199 для чорних металів або ЕП-0280 для кольорових
    Умови нанесення Може наноситися безпосередньо на чисті металеві поверхні як Перед застосуванням переконатися, що основа емалі добре перемішана й однорідна по всьому об'ємі тарного місця.
    Для приготування композиції отвердитель змішати з основою в співвідношенні, зазначеному в сертифікаті якості на кожну партію матеріалу, і ретельно перемішувати не менше 10 хвилин. Підготовлену емаль наносять на поверхню, що захищається металу пензлем, валиком або пневмораспилітелем при температурі навколишнього повітря від + 5 ° С до + 30ºС. При необхідності після введення затверджувача емаль можна розбавити розчинниками Р-4 в кількості не більше 10% по масі в залежності від способу нанесення. Після висихання одного шару (3 години при + 20ºС) аналогічно наносять наступні шари емалі. Повний висихання при температурі + 18 ... + 22 ° С - 24 год.
    Для промивання інструмента використати розчинники Р-5а, Р-5, також можуть використовуватися розчинники: толуол, Р-4, не допускається використання розчинників, що містять спирти.
    Товщина покриття в разі самостійного 150 мкм, 80-100 фінішного в два шари
    Колір Фарба випускається в широкій колірній гамі. Також, за погодженням із замовником, можливий випуск емалі по колеровке фарби по каталогу RAL. При замовленні колеровки фарби по каталогу RAL або виборі кольору, який відрізняється від базового, проводитися доплата за колір:                                                                             білий чи сірий 2 грн./кг;                                                                        блакитний чи бежевий 2,5 грн./кг;                                                      синій чи зелений 5,00 грн./кг;                                                              червоний чи жовтий 6 грн./кг;                                                 сріблястий 25 % від вартості;                                                                 за RAL 10% від вартості.
    Заходи безпеки при нанесенні ЛФМ При проведенні фарбувальних робіт слід керуватися вимогами ГОСТ 12.3.035-84 Група Т58 ОКП 0017.
    Концентрація робочих парів і суспензій в повітрі робочої зони не повинна перевищувати значень по ГОСТ 12.1.004-91.
    Зміст робочих парів в повітрі робочої зони і параметри мікроклімату не повинні перевищувати норм, встановлених ГОСТ 12.1.005-88.
    Даний лакофарбовий матеріал в рідкому стані належить до матеріалів 3 класу небезпеки.
    Захист органів дихання.
    При проведенні фарбувальних робіт в закритих приміщеннях потрібно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію встановленої продуктивності, але не менше 3 обсягів на годину. Електрообладнання, що знаходиться в даному приміщенні повинна відповідати діючим нормам по іскро-, вибухобезпеки або бути відключеним. Виключити джерела відкритого вогню.
    Для захисту органів дихання застосовуються респіратори встановленого зразка з вугільними елементами, що фільтрують.
    Для захисту шкірного покриву застосовувати спецодяг, що перешкоджає проникненню аерозолів, розчинників до поверхні шкіри. При попаданні лакофарбових матеріалів на шкіру - змити теплою водою з милом.
    Для захисту органів зору застосовувати спеціальні окуляри з ущільненням, для запобігання попадання лакофарбових матеріалів в очі.
    При роботі з продуктом дотримуватися вимог пожежної безпеки.
    Утилізація тари та залишків лакофарбових матеріалів проводиться відповідно до вимог екологічних норм і стандартів
    Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення продукції.
Характеристики
Основные атрибуты
ПроизводительМонолит
Страна производительУкраина
Основа эмалиЭпоксидные
Время высыхания3 час
Тип окрашиваемого материалаШтукатурка
Количество компонентовДвухкомпонентная
Способ нанесенияМеханизированный, Кисточкой, Валиком
Условия эксплуатацииАтмосферостойкие для наружных работ
ЦветРазные цвета
Срок хранения12 мес
Пользовательские характеристики
Адгезия, баллы, не более1
Время высыхания до степени 3, при3 20 ±2
Степень перетира мкм. не более40
Эластичность пленки при изгибе, мм. не более1
Условная вязкость по вискозиметру ВЗ-246 с диаметром сопла 4 мм60-110
Твердость пленки по маятниковому прибору, усл. ед., не менее М30.5
Массовая доля нелетучих веществ, %38-43 ( в зависимости от цвета)
Твердость пленки по маятниковому прибору, усл. ед., не менее ТМЛ0.3
Расход220-250 г/м²
Информация для заказа
  • Цена: 154 ₴/кг
  • Минимальный заказ: 25 кг
  • Способ упаковки: Відро 25 кг, 50 кг